Firmast

Firmast

Saare Tex-Stiil OÜ kangapood KARDINAD JA KANGAD  on avamisest alates olnud moe- ja käsitööhuviliste hulgas populaarne, kust saavad alguse lugematul hulgal lennukaid mõtteid, millest sünnivad võrratud tooted.

  • Meie kangavalikusse kuuluvad kostüümikangad, ülikonnariided, siidkangad, pitsid, sametid, trikooriided, linased kangad, teksariided, velvetid, looritüllid, tepitud kangad, vatiinid, voodrid, liimiriided jm.  Materjale, värve ja mustreid on väga palju, seega leiab kindlasti endale meelepärase kanga nii algaja, kui ka kogenud rätsep.                           
  • Meie õmblustarvikute ja -lisandite tootevalikus on niidid, tõmblukud, kandipaelad, liimipaelad, helkurpaelad, pesukummid, nõelad, käärid, narmad, pärlid, litrid, nööbid, trukid, haagid, paelad, pitsid, aplikatsioonid, pandlad...
  • Meie kogenud töötajad annavad ideid, kuidas muuta oma kodu kauniks ja omanäoliseks. Pakume laias valikus sisustuskangaid: mööbli- ja dekoratiivkangaid, kardinatülle ja -vuaale, vakstuid ja voodipesukangaid.
  • Lisaks leiab ka  käsitööhuviline meie kauplustest kõik vajalikud materjalid ja tarvikud, kudumiseks, heegeldamiseks, tikkimiseks, õmblemiseks, lapitööks.
  • Kardina- ja kangakauplust tasub külastada ka siis, kui vaja on kingitust. Pakume ka meeldivat võimalust üllatada oma lähedast, tuttavat või sõpra kinkekaardiga.

Meie toodete sortiment on piiritu, valik uueneb ja täieneb pidevalt. Otsida ning avastada alati midagi uut ja põnevat sõbraliku hinnaga on üks paljudest põhjustest,                                                                                     miks meid taas külastada aadressil:  Tallinna tn 9, Kuressaare

Poppworks OÃœ